Outernauts

iOS için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.6 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Insomniac Games, Inc.
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Pokemon tarzı oyun yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, çeşitli yaratıkları toplamaya çalışacağınız eğlenceli bir strateji oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Pokemon tarzı oyun yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, çeşitli yaratıkları toplamaya çalışacağınız eğlenceli bir strateji oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda temel amacınız, çeşitli yaratıkları toplayarak, evcilleştirmek, yetiştirmek ve eğitmek. Bu sayede yaratıklardan oluşan ordunuzu kurabilir ve düşmanlarınızla savaşa girebilirsiniz.

Oyun severlere hikaye ve çevrimiçi oynama modu olmak üzre iki farklı oyun modu sunan oyunda hikaye modunda, temel amacınız yaratıkların nereden geldiğini ve sırlarını çözmek. Çevrimiçi oynama modunda ise, diğer oyunculara karşı PvP maçlar yapıyor ve liderlik sıralamasından üst sıralara yerleşmeye çalışıyorsunuz.

Bunun yanı sıra ülkenizi geliştirmeye çalışacağınız oyunda, ülkenizin dekorasyonunu özelleştirebilir, karakter, yaratık ve ekipmanlarınızı da kişiselleştirebilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Outernauts indir
DİĞER SÜRÜMLER